مشاوره و سفارش

شیره انگور

پخش عمده شیره انگور با هدف تامین نیاز های بازار در سراسر کشور با قیمت مناسب انجام می شود. در سال های اخیر فروش این محصول با رشد چشمگیری همراه بوده است. پیشینیان ما از شیره میوه ها به فراوانی استفاده کرده اند. در آن زمان اغلب مردم در خانه های خود با استفاده از حرارت دادن آب میوه در دیگ های بزرگ کار تولید انواع شیره را انجام داده اند. از شیره میوه برای تهیه انواع شربت، حلوا و حتی شیرینی های جدید می توان استفاده کرد.

شیره توت

پخش عمده شیره توت با توجه به افزایش خریداران این کالا در سراسر کشور، رو به افزایش است. صحت این موضوع را می توان از میزان ثبت سفارشات آنلاین خرید شیره توت سفید به دست آورد.اغلب خریداران شیره توت از عرضه کنندگان جزئی در فروشگاه های شهر های مختلف می باشد که اکثر آنها از خریداران عمده به شمار می روند. با پخش عمده این کالا به صورت اینترنتی، مزیت های خرید آن، مورد توجه این مشتریان واقع شده است.

سه شیره

نمایندگی فروش سه شیره در ایران تولیدات خود را به طور مستقیم در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. این نمایندگی ها سعی دارند بهترین محصول را با بهترین قیمت در بازار عرضه کنند. معجون سه شیره با کیفیت ترکیبی از شیره های میوه های خرما، انگور و توت می باشد. این ترکیب معجونی بسیار مغذی می باشد و این معجون در درمان کم خونی بسیار مفید بوده است. هم چنین به خاطر قوی بودن این ماده در تقویت قوای جنسی و بدنی بسیار تاثیر گذار و موثر است.

فرم مشاوره و سفارش

کارشناس فروش اول

۰۹۱۲۹۳۰۶۱۹۶

کارشناس فروش دوم

۰۹۱۲۹۳۰۶۱۹۷

شماره دفتر

۰۳۱۳۲۲۳۵۹۵۶

آدرس

اصفهان خیابان حکیم مقابل مسجد حکیم ساختمان پویا واحد دوم

درباره ما :

مجموعه شهدینا، از اسفند ۹۷ با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع شیره خرما، شیره انگور، شیره توت، شیره انجیر، سه شیره و چهار شیره در بسته بندی مختلف آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه

مسعود میرخلف

Call Now Buttonتماس بگیرید